Dominika Cibulková si s manželom Michalom Navarom pri príležitosti 10. výročia vzťahu vyrazili spoločne so synom Jakubkom na exotickú dovolenku na Maledivy. Hoci sa vrátila len pred pár dňami, už teraz plní svoj Instagram snímkami z bratislavských ulíc. Prečo nie je v karanténe?

Dominika sa spoločne so svojimi dvoma milovanými mužmi vrátila z dovolenky len 10. marca. Odvtedy na svojom Instagrame s fanúšikmi zdieľala kočíkovanie malého Jakubka a taktiež snímky z nákupu potravín. Určite mnohým ľuďom napadlo, prečo sa aj známa tenistka „na dôchodku“ po návrate zo zahraničia nenachádza v karanténe.

Dôležitým faktom je, že bývala športová reprezentantka a jej manžel sú voči ochoreniu Covid-19 už zaočkovaní, a tak sa na nich vzťahujú výnimky, ktoré na svojich stránkach uvádza aj ministerstvo vnútra SR.

Do výnimiek z karantény spadajú osoby, ktoré boli zaočkované aj druhou dávkou vakcíny pred viac ako 14-timi dňami. Pri vstupe na Slovensko je však ich povinnosťou preukázať sa negatívnym antigénovým alebo PCR testom a následne ísť do izolácie, kým na našom území opäť nepodstúpia PCR test. Ten si však môžu uhradiť z vlastného vrecka okamžite po príchode zo zahraničia, a tak sa ich karanténa netýka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: minv.sk | Foto: Instagram/domicibulkova