Bývalá tenistka Dominika Cibulková nemá o luxusné veci núdzu a v jej šatníku sa objavujú kúsky, o akých môžu bežné Slovenky len snívať. O ďalší unikátny doplnok sa jej postarala najlepšia kamarátka, tá ju na narodeniny potešila originálnym darčekom.

Niekdajšej profesionálnej športovkyni sa po 30-tke razantne zmenil život. Okrem toho, že definitívne sekla s dlhoročnou úspešnou kariérou na kurtoch, krátko nato porodila prvorodeného syna Jakubka a stala sa šťastnou mamou.

cibulkova

Od pôrodu ubehol takmer rok a to znamená, že rozkošný chlapček čoskoro oslávi prvé narodeniny. Ešte predtým ho ale predbehla slávna mamina, tá svoj veľký deň datuje na začiatok mája. Niet pochýb o tom, že sa Dominika určite potešila množstvu krásnych podarúnkov. S jedným skvostom sa však túžila podeliť zvlášť.

Bývalá basketbalistka a zároveň Cibulkovej verná priateľka Bronislava dala vyhotoviť pestré ponožky s podobizňou oslávenkyne, ktoré si Domča neváhala v slávnostný deň navliecť na nohy. ,,Nájdite si takú najlepšiu kamarátku, ktorá vás nosí na vaše narodeniny na ponožkách,” s hrdosťou okomentovala dnes už 32-ročná blondínka, pre ktorú sa milé narodeninové gesto stalo príjemným spestrením.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulková ponožky

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova