Dominika Cibulková pred pár dňami šokovala celú verejnosť, keď sa rozhodla zbaviť sa svojich ikonicky dlhých vlasov. Fanúšikovia síce ostali z jej nového imidžu doslova unesení, avšak ešte viac ich na Instagrame očaril Domčin nový outfit.

S menom Dominika Cibulková ide ruka v ruke nielen tenisová raketa, ale i obrovská vášeň k móde. Mnohí preto očarujúcu blondínku považujú za módnu ikonu, ktorá udáva nové trendy. Známu športovkyňu tak často vidíme v kúskoch, na aké by sa odvážila máloktorá dáma.

Dominika Cibulkova

Najnovšie tenistka, ktorá prednedávnom oslávila 30. narodeniny, zažiarila v poriadne provokatívnom pepermintovom outfite. Krásne padavé šaty totiž nechali vyniknúť Dominikine prednosti, i keď stačil by zrejme malý pohyb a mohlo by dôjsť k menšej nehode, :)

Domčinini fanúšikovia ale ostali z jej voľby šiat viac ako nadšení – zahrnuli ju samými komplimentmi, pričom jedna slečna výstižne podotkla, že na to, aby žena vyzerala zvodne, nemusí mať 180 centimetrov a silikóny. Dominik záber si dokonca za pár hodín vyslúžil viac lajkov než jej nedávna radikálna zmena imidžu, ktorá s počtom 30 tisíc srdiečok lámala na jej Instagrame rekordy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulkova

Zdroj/Foto: Instagram/monikakalickahair, domicibulkova