Dominika Cibulková sa zapísala do histórie ako najúspešnejšia slovenská tenistka. Známa blondínka, ktorá je dnes už aj mamičkou na svojom športovom „dôchodku“, prijala pozvanie do šou Let’s dance, kde ju ľudia majú možnosť spoznať v novom svetle. 

Prominentná Slovenka má za sebou množstvo škandálov. Verejnosť najväčšmi pohnevala, keď sa nechala prednostne zaočkovať proti vírusu Covid-19 a argumentovala to omylom. Ľudia majú Dominikine prešľapy ešte stále v pamäti, a tak sa jej povesť napravuje ťažko.

Avšak populárna kráska bola vždy odtiahnutá a okrem okolia najbližších si do života nikoho nepúšťala. Teraz v súťaži Let’s dance prekypuje emóciami, ktoré u nej ešte publikum nevidelo.

,,Tie tance vyžadujú to, aby sme dali von kus zo seba – to je niečo, čo je pre mňa ťažké, pretože ja si svoje emócie veľmi strážim,“ priznala Cibulková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Naučila som sa robiť si svoju bublinu a takú tú ozajstnú Dominiku schovávať, aby nebola taká ľahko prekuknuteľná. Som rada, že ma po dlhej dobe môžu ľudia takto spoznať ako takú ozajstnú Dominiku,“ uviedla na kameru so slzami v očiach bývalá športovkyňa, ktorá si účasť v tanečnej šou nevie vynachváliť.

Foto/Zdroj: TV Markíza