Ostro sledovaná Dominika Cibulková venuje v súčasnosti najviac času synčekovi Jakubkovi. Avšak materstvo jej nebráni v tom, aby si z času na čas vyšla do spoločnosti. Bývalú profesionálnu tenistku sme mohli sledovať aj včera večer na slávnostnom odovzdávaní prestížnych ocenení ankety Slovenka roka 2020, kde doslova žiarila!

To, že je Dominika Cibulková vášnivou milovníčkou módy, všetci veľmi dobre vieme. Aktuálne ju však najčastejšie vídame v pohodlných outfitoch, v ktorých sa bez problémov môže starať o svojho rozkošného Jakubka.

Ani nie tri mesiace po pôrode sa z nenápadnej maminy stala doslova dych vyrážajúca bohyňa, ktorá žiarila na všetky strany. Dominika sa totiž pri príležitosti odovzdania ceny za šport v ankete Slovenka roka nahodila do rafinovanej bledomodrej róby, posiatej striebornými trblietkami. A hoci išlo o priehľadný outfit, Domča vôbec nepôsobila vulgárne, ale se*y a honosne zároveň. Fanúšikom na Instagrame dokonca odhalila pozadie galavečera.

,,Nezaprela sa vo mne matka 9-týždňového bábätka, ledva sme si stihli sadnúť na naše miesta 2 min. pred prenosom, trošku „nestíhačky“ a odisť sme museli 15 min. pred koncom večera – kojacie matky pochopia, ale aj tak to stálo za to,“ priznala Dominika, ktorá sa vraj v daný večer cítila ako princezná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika cibulkova slovenka roka

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova