Len pred pár týždňami sa manželský pár Dominika Cibulková a Michal Navara dočkal svojho prvého dieťatka – syna Jakubka. Rodinka si tak spoločne vychutnáva tie najkrajšie chvíle života, o ktoré sa bývala tenistka rada delí s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Tentokrát vyslúžila športová reprezentantka zdieľala fotografie staré štyri roky, aby si so svojou láskou pripomenula veľmi dôležitý deň.

Písal sa rok 2016, keď si popredná slovenská športovkyňa vzala za manžela Michala Navaru. Svoje áno si povedali v Dóme sv. Martina, ktorý sa nachádza v Bratislave. Na naozaj rozprávkovú svadbu bolo pozvaných 250 hostí – tí mali možnosť pokochať sa prenádhernou nevestou oblečenou v luxuse od hlavy až po päty. Šaty španielskej značky Pronovias boli extravagantné, upnuté, no zároveň romantické a jemné. Na cene celkového outfitu pridali najmä diamantové šperky, ktorých hodnota sa pohybovala okolo 300 000 €.

Hostina bola plná najznámejších tvári česko-slovenského šoubiznisu, pričom samotnou družičkou Dominiky Cibulkovej sa stala obľúbená herečka Zuzana Šebová. Oslava sobášneho dňa sa konala v kaštieli v Oponiciach, kde si zaspievali napríklad Elán či o nič menej slávna Dara Rolins.

Od nádherného dňa, ktorý patrí medzi tie najdôležitejšie v živote každej ženy, včera ubehli presne štyri roky. Práve pri tejto príležitosti na svoj Instagram plavovláska opäť pridala fotografie z obradu. ,,Deväť rokov spolu, štyri roky ako tvoja manželka. Slová nie sú postačujúce, aby som opísala lásku, ktorú máme,” napísala na sociálne siete šťastná manželka a matka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova