Ciara Gan je mladou študentkou pochádzajúcou z Filipín, no napriek nízkemu veku sa o jej nadaní v priebehu pár mesiacov dozvedel takmer celý svet. Dôvodom je originálna a mimoriadne pestrá róba na maturitný ples, ktorá vzišla práve z dielne umelecky cítiacej dievčiny. 

Keď sa sympatická slečna pripravovala na maturitný ples, aký v našich končinách pripomína stužkovú slávnosť, nechcela nechať nič na náhodu. Spoločne s mamou sa pustila do zhotovenia vlastnoručne ušitej a vyzdobenej róby, vďaka ktorej sa stala neprehliadnuteľnou hviezdou večera.

maturitný ples

Smaragdovo zelené šaty, inšpirované brunetkinou láskou k slizolinskej fakulte z obľúbenej ságy o čarodejníkovi Harry Potterovi, boli dokonale doladené ručne maľovanými kvetinovými ornamentmi. Oranžovo-biele vzory si Ciara vyčarovala celkom sama, pričom so samotnou úpravou látky jej pomáhala ochotná mamina. Mladučká kráska zároveň priznala, že návody na šitie vlastného módneho kúsku čerpala z videí YouTube. Výroba originálneho outfitu zabrala dvom zohratým parťáčkam približne mesiac, no celkový výsledok stál za to.

Fotografie s plesovými šatami obleteli množstvo zahraničných magazínov, a preto sa Ciara napokon rozhodla svoje postupy zhrnúť do videa, ktoré si stihli pozrieť milióny ľudí po celom svete. Teenagerka z Filipín bola ovenčená stovkami komplimentov a umeleckej tvorbe by sa vo voľnom čase rada venovala i naďalej.

plesové šaty

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Ciara Velasco Gan