V období, keď slovenské rádiá začala obletovať skladba Personal Sky, zrejme nikto netušil, že sa jedná o interpretku z našej rodnej vlasti. Dnes má krásna speváčka Lina Mayer na konte niekoľko hitov, pričom už o pár dní ju čaká v jej úspešnej kariére prelomový okamih.

Karolína Majerníková, ktorú poznáme pod umeleckým menom Lina Mayer, má za sebou úžasnú spoluprácu s jedným z najžiadanejších slovenských stylistov a fashion fotografov Lukášom Kimličkom. Za všetko môže speváčkin prvý album, ktorý uzrie svetlo sveta už 4. apríla 2019.

lina mayer

„Keď som uvažovala o vizuále albumu, intuitívne mi napadol Lukáš. Jeho tvorbu sledujem už dlhšie a vždy sa mi veľmi páčila,“ prezradila Lina, ktorá vraj Lukáša považuje za človeka s vkusom a citom pre estetiku. ,,Viem, že je dosť vyťažený, no keď sme sa stretli so stylistkou Lenkou Škodovou a oznámila mi, že Lukáš do toho pôjde, nechcelo sa mi veriť, veľmi ma to potešilo! Síce nám trošku trvalo, než sme sa časovo doladili, ale na dobré sa oplatí čakať, ako sa hovorí,“ dodala nadšená kráska s úsmevom.

Rovnaké pocity zo spolupráce neskrýval ani samotný módny guru. „S Linou sa mi fotilo úplne úžasne. Mal som pocit, že mám pred objektívom profi modelku, keďže Lina je naozaj krásna žena a ešte aj veľmi fotogenická. Myslím si, že výsledok dopadol výborne a Lina svojím zovňajškom strčí do vrecka aj zahraničné speváčky,“ uviedol Lukáš, ktorý už z beztak očarujúcej Košičanka spravil úplnú bohyňu!

Na záver ešte dodáme, že jeden z najočakávanejších albumov tohto roku dostal rovnomenný názov Lina Mayer a po zvukovej stránke sa oňho postaral speváčkin dvorný producent Randy Gnepa, ktorý stojí za všetkými jej doterajšími hitmi. Tie sa tak 34-ročná východniarka rozhodla po troch rokoch zhromaždiť a vydať, čím zároveň symbolicky odštartovala novú éru svojho umeleckého života.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: SOUL FOR SHOW | Foto: Instagram/linamayerofficial, lukaskimlicka