Moderátor Andrej Bičan si v roku 2019 odskákal svoje. S bývalou manželkou Editou si žiadosť o rozvod spestrili búrlivými hádkami o maloleté deti, ktoré neraz vyústili do poriadne vyhrotených incidentov. Dnes sa však zdá, že sa situácia trochu upokojila a známy zabávač sa čoraz častejšie v spoločnosti prezentuje s 25-ročnou priateľkou Miškou. Plánuje dvojica posunúť vzťah na vyšší level?

Rozvod manželov Bičanovcov sa niesol v neskutočne rušnej atmosfére. Kedysi zaláskovaný párik celé mesiace nedokázal vyriešiť spory ohľadne starostlivosti o tri ratolesti či delenie majetku. Dnes sa ale ocenený televízny humorista znovu usmieva, a to po boku výrazne mladšej plavovlásky.

andrej bičan priateľka

Postupom času sa teda logicky vynárajú otázky ohľadne budúceho vývoja novej známosti. Andrej tak čelí dotazom týkajúcich sa úvah o prípadnom ďalšom spečatení lásky pred oltárom. V súvislosti s touto témou má však nateraz v hlave absolútne jasno, keďže si s partnerkou Michaelou Kmecovou zatiaľ dokáže predstaviť len jediné.

,,Zásnuby nevylučujem. Myslím si, že je veľmi opodstatnené deklarovať, že človek sa tomu jednému sľúbi, ale myslím si, že v dnešnej mojej situácii to zatiaľ bude úplne stačiť,” pre Plus Jeden Deň sa vyjadril Bičan, ktorý napriek úprimnej zamilovanosti druhý vstup do chomúta momentálne neplánuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

andrej bičan miška kmecová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/andrejbican