V drsnej reality šou Farma sa odohral zrejme najnapínavejší súboj všetkých dôb. Proti sebe sa postavili Martin Šmahel a Karin Dvořáková, pričom zo statku odišiel ako porazený známy pracovitý model a najväčší favorit celej série. 

Diváci po odvysielaní posledného duelu Farmy X neskrývali svoje pobúrenie. Niet sa čomu čudovať, Martin mal cestu v súťaži rozbehnutú priam až do finále, avšak zvolenie Karin za súperku sa mu stalo osudným. Predsa len sa však našiel moment, ktorý môže vrhať poriadny tieň nespravodlivosti.

Keďže sa v ringu ocitol muž so ženou, réžia zvolila disciplíny hodné zmiešaného duelu. Jedna z nich však pôsobí dojmom, že v nej bola zvýhodnená práve prostoreká blondínka. Treťou úlohou farmárov bolo totiž zložiť rybu zo skladačiek, pričom hráči nedostali náhľad originálneho a výsledného obrazu.

V tejto časti sa lepšie darilo Karin, ktorá za ňu i získala svoj druhý bod. Má to ale háčik – Dvořáková tento symbol už raz skladala, a tak videla konečný vzor ryby v dueli proti Twiinskam v prvých epizódach reality šou. Poskladať mozaiku je tak omnoho jednoduchšie, keď ste ju už raz videli v celku a dokonca ju i opravovali. V danom dueli jej vtedy pomáhala Táňa Brunayová.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niet sa čomu čudovať, že zatiaľ čo si Šmahel len spájal prvé diely, vysmiata blondínka sa už blížila ku koncu. Ja si to pamätám z toho duelu,“ Karin s úsmevom vykríkla smerom na ostatných farmárov, čo môže vyvolávať dojem nespravodlivosti. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám napíšte do komentára!

Príklad reakcie divákov na sociálnych sieťach

Zdroj/Foto: Instagram/Farma, TV Markíza