Známa slovenská komička Eva Evelyn Kramerová si spočiatku síce ťažkú hlavu z prebytočných kíl nerobila, no s narastajúcou slávou ide v ruka v ruke aj gradujúca túžba po dokonalom vzhľade. Po tom, ako blondína viditeľne schudla niekoľko kilogramov, odhodlala sa podstúpiť zákrok pre splnenie si svojho veľkého sna!

Moderátorka markizáckej reality šou Farma je čoraz viac na očiach, je preto úplne prirodzené, že chce pred divákmi vyzerať stále krajšie a štíhlejšie. Evelyn sa podarilo po mesiacoch diét a odborných tréningov vykúzliť si postavičku, akou sa dnes právom pravidelne pýši aj na Instagrame.

evelyn

Letné obdobie je ako stvorené na prezentáciu v plavkách, čoho si je obľúbená zabávačka dobre vedomá. Blondínka má ale na ceste za vysnívaným telom vytýčený ešte jeden dôležitý cieľ – dopriať si pozadie ako hviezdna Kim Kardashian.

,,Ciele majú byt splniteľné a ja snívam “big zadku”. Proste to sú také bežné sny ženy, ktorá má postavu typu jablko a z diaľky závidí hruškám, lebo pred 15-timi rokmi prišla J.Lo a zobrala nám vietor z plachiet,” výrazne schudnutá plavovláska sa vydala na cestu za vypracovaním veľkého zadku, čo však na úrodnú pôdu sprvoti nepadlo.

Evelyn podľahla čaru obľúbenej procedúry celebrít

,,Keďže mne pán božko nadelil vpredu a na zadok akosi pozabudol, drepujem o dušu spasenú a stále to okolo Kim Kardashian ani nešlo,” posťažovala sa komička, ktorá sa napokon rozhodla zveriť do rúk odborníkov. Evelyn tak začala navštevovať centrum, kde podstupuje procedúru slávnym prístrojom Emsculpt, ktorý by jej mal vytúžené krivky na tele po určitom čase účinne zaistiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Evelynjefresh