Vychýrená odborníčka na zamotané rodinné situácie Gizka Oňová sa síce ako dobre známa “Svokra” vrátila na obrazovky len včera, no najnovší príbeh už čelí obrovskej vlne kritiky. Môže za to údajný nechutný podvod, aký si obetavá televízna dobráčka zrejme ani vo sne nepredstavovala!

Niekdajšia repeťáčka prednedávnom ohlásila veľkolepý návrat na obrazovky Markízy, kde v minulosti žala úspechy ako pomocníčka pri smutných životných situáciách. Tentokrát bola privolaná do rodiny tehotnej Natálie z Bernolákova, ktorú manžel Ali opustil kvôli údajným sporom s jej dospievajúcim synom.

svokra

Hoci slávna svokra urobila aj nemožné, aby dvojicu znovu spojila a zároveň pre nenarodené dieťatko pripravila harmonický a stabilný domov, jej úsilie vyšlo nazmar. Čo však bolo omnoho zarážajúcejšie, v závere relácie vyšlo najavo, že manželia sa po vypnutí kamier opätovne zblížili a všetky nezhody akoby zázrakom zažehnali.

Po odvysielaní šokujúcej epizódy diváci vyjadrili obrovskú nedôveru voči praktikám tehotnej Natálie a je partnera. Podľa názoru ľudí mali zrejme obaja všetko vopred dohodnuté a celá kauza okolo ich rozchodu bola len nafúknutá s úmyslom získať finančnú podporu od Markízy.

svokra

Na povrch vyšli aj ďalšie skutočnosti, aké zrejme nikto z kompetentných nečakal. O manželovi zúfalej mamičky vyšlo na povrch, že je údajne taxikár, ktorého nekalé podvody miestni obyvatelia dobre poznajú. Zdá sa teda, že Gizka Oňová sa stala obeťou nechutného komplotu dvoch veľmi talentovaných “hercov”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svokra

Zdroj: Facebook/Svokra