Je to iba pár dní, čo tréner, motivátor a odborník na zdravú výživu Chris Powell navštívil naše krásne Slovensko, no ako sa zdá, už onedlho sa k nám opäť vráti. Tento sympaťák totiž potešil všetkých svojich slovenských fanúšikov, keď na sociálnej sieti zdieľal veľavravný odkaz, v ktorom pokorne vyzdvihol krásu našej krajiny, ľudí, ale aj kuchyne!

Kondičný tréner Chris Powell navštívil počas uplynulého víkendu Slovensko a ako sa zdá, do našej malej krajiny sa vskutku zamiloval. Na sociálnej sieti totiž zverejnil príjemný odkaz, ktorý adresoval práve našej krajine: ,,Ahoj Bratislava!!! Počas posledných pár dní som sa zaľúbil do strednej Európy – do jej kultúry, ľudí, a kuchyne. Ďakujem vám veľmi pekne za lásku a pohostinnosť… vrátim sa čoskoro!!!”

ch1

Iba pár hodín po zverejnení statusu pridal vždy usmiaty a príjemný Chris aj video, v ktorom okrem pozdravu poslal všetkým Slovenkám pusu. A my si dovolíme myslieť, že to bolo len a len pre nás/vás. :)

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)