Milujú ho ženy i športovci po celom svete a práve dnes sa objavil v rannom vysielaní TV Markíza, kedy bol jedným z hostí relácie Teleráno. Kondičný tréner Chris Powell prehovoril o globálne úspešnej šou ,,Brutálne premeny”, motivácií, ale aj o svojej rodine, ktorá mu na Slovensku veľmi chýba.

Nenápadne nápadný chlapík Chris Powell, z ktorého vyžaruje priam neuveriteľná charizma, sa objavil v rannom utorkovom vysielaní relácie Teleráno, aby pozitívne namotivoval všetkých divákov ku svojim vlastným premenám. Tréner, ktorého rešpektujú ľudia po celom svete, dal divákom jednoduchý postup, ako schudnúť a nájsť vo vlastnej osobnosti silu bojovať. Spolu s Chrisom sa v Teleráne objavil aj slovenský tréner Maroš Molnár, ktorý sa bude v novej relácií, inšpirovanej práve Brutálnymi premenami, starať o ľudí trpiacich obezitou.

ch1 ch2 ch3

Foto/Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)