Jesenné Bratislavské módne dni našli svojho maskota. Stala sa ním kontroverzná modelka, ktorá sa prezentuje na sociálnych sieťach nielen výrazným imidžom, ale pre mnohých aj neúnosne vulgárnym prejavom. Dámy, predstavujeme vám blogerku Alex Vortex!

Alexandra sa na luxusnej prehliadke objavila vo výstrednom oblečení, čo by na udalosti, akou sú práve módne dni, nebol až taký šok. Pozornosť všetkých prítomných však upútalo niečo úplne iné – hlavnou témou večera sa stal práve jej rozkrok. Áno, čítate dobre.

Slovenskej „smotánke“ sa naskytol pohľad na hustý porast v rozkroku jednej z modeliek. Ten, kto Alex pozná, ihneď vedel, že nejde o žiadne náhodné „faux pas“. Jej sociálne siete sú totiž plné podobných záberov, dokonca aj odvážnejších, čo imponuje i známemu mužovi zo slovenskej politiky.

Boris Kollár sa na BMD objavil v spoločnosti svojich dvoch dcér, Sašky a Ester. Šťastná rodinka sa počas módnej udalosti s kontroverznou postavičkou rozhodla vyfotiť, pričom sa všetci traja zhodli, že Alexandrin štýl a prezentáciu nepovažujú za „niečo zlé“, práve naopak.

My sa poznáme,“ prezradil Boris krátko po fotení. „Vieme, čo robí. Mne sa to páči, je to úplne uletené a dievča vie presne, čo robí,“ zložil lichôtku výstrednej modelke, ktorá počas rozhovoru stále ukazovala zarastený rozkrok. „Pre mňa sa s ňou vyfotiť je úžasná vec, preto, lebo to je zakaždým iná kreácia, je to úplne mimo všetkých konvencií. To je úžasné, mne sa to strašne ľúbi, “ dodal tesne po tom, čo s jeho názorom súhlasili aj prítomné dcéry.

Rozhovor s Alexandrou a následne aj s Borisom Kollárom si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram, Facebook, YouTube l Video: Streamable.com/YouTube