Moderátorka Aneta Parišková sa po dlhoročnom pôsobení v televízii musela z obrazoviek náhle stiahnuť. Za všetkým stojí diagnóza menom Non-Hodgkinov lymfóm, s ktorou plavovláska zvádza pomerne úspešný boj. Práve priaznivé výsledky naštartovali Anetkin optimizmus na maximum a dokonca už premýšľa o návrate do pracovného prostredia. Čo na to hovoria kompetentní z Jojky?

Hviezda spravodajského vysielania sa o detaily zdĺhavej liečby delí aj so širokou verejnosťou, pričom v deň svojich májových narodenín sa pochválila úžasnou správou o tom, že sa nádor začal zmenšovať. Paríšková tak uviedla, že by sa rada znovu posadila pred divákov.

aneta parišková JOJ

Ako informuje denník Nový čas, dlhoročná stálica má s vedením televízie dohodu, naznačujúcu, že pozitívny scenár veľkého comebacku by sa skutočne mohol naplniť. „S Anetou Pariškovou sme sa na začiatku liečby dohodli, že v prípade, ak jej to zdravotný stav konzultovaný s odborníkmi dovolí, môže sa kedykoľvek vrátiť do moderátorského kresla,“ objasnila hovorkyňa JOJ Group Lucia Kulihová.

Chorú kolegyňu podporuje aj množstvo ďalších mediálne známych osobností. „My sme sa o tom zhodou okolností bavili. Sme v kontakte. Má sa dobre, liečba ide tak, ako má. Všetko vyzerá, že je na dobre ceste, takže to je super,” prezradil moderátor Ján Mečiar, čím dal jasne najavo, že s Anetkou sa v televíznom prostredí určite stále počíta!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

aneta parišková bez vlasov

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official