Farma 13 je síce za nami, no o život súťažiacich sa fanúšikovia ešte stále zaujímajú. Mnohí sú zvedaví i na to, ako sa v súkromí vodí striebornej Eve Vajsovej. Má po svojom boku lásku?

Pracovitá kráska zo Senca od začiatku reality šou na rovinu hlásala, že ju priťahujú ženy. Aj na statku si našla svoju favoritku, s ktorou si pred zrakmii divákov bez problémov vymieňali nežné dotyky či bozky. To, či farmársky románik medzi Evou Vajsovou a Petrou Pajákovou pokračuje aj mimo kamier, prezradili samotné baby moderátorovi magazínu Život po Farme Jakubovi Ťapákovi.

Zitron sa hneď v úvode rozhovoru opýtal, či dievčatám po návrate domov pribudli nápadníci, respektíve nápadníčky.,,Čo budem hovoriť, žien píše… veľa… veľmi veľa,“ odpovedala Evička, načo Peťa okamžite zareagovala. ,,Vážne? Mám začať žiarliť? To som nevedela ináč, to mi nevravela,“ povedala brunetka. ,,Tak akože sorry, ty sa flákaš po rôznych dovolenkách, tak čo sa budem nudiť?“ skonštatovala jej prísediaca kolegynka.

Ako sa teda zdá, medzi kočkami to nie je iba o kamarátstve. I keď Zitronovi na otázku, v akom sú teraz vzťahu, jednoznančne neodpovedali. ,,My nevieme,“ začala Peťa. ,,My sme v úžasnom vzťahu. Milujeme sa tak, ako sme sa milovali na Farme,“ pokračovala stolárka, načo jej blízka priateľka prikývla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma eva a petra

Zdroj/Foto: VOYO/Život po Farme