Minulý rok sa diváci šou Svadba na prvý pohľad zoznámili s umelcom Michalom Papánkom, ktorého odborníci spojili s Vierkou. S konzervatívnou čiernovláskou si temperamentný Bratislavčan veľmi nesadol, a tak musel životné šťastie uchopiť do vlastných rúk. Nedávno Mišo priznal novú známosť a tou je, čuduj sa svet, speváčka Barbora Balúchová!

,,Nová známosť. Za mňa perfiš kočka,prekvapil pred pár dňami Michal pri fotografii so známou SuperStaristkou Barborou Balúchovou. K spoločným chvíľam sa vyjadrila aj mamička syna Borisa Kollára, ktorú po boku muža často nevídať.

,,Neobvykle sa vám hlásim z postele. Neuveríte, dokonca s chlapom. Máme náročný týždeň za sebou, že Miško?“ vo videu s maliarom sa fanúšikom prihovorila blondínka. ,,Áno, celkom dosť, ale bol pekný a ja som si to užil,“ pokračoval televízny ženích, ktorý si speváčkinu prítomnosť očividne užíval.

Po záhadných príspevkoch mohli mnohí nadobudnúť dojem, že Barbora a Michal spolu randia. Influencerka však pre portál Pluska.sk uviedla veci na pravú mieru. ,,Sme iba kamaráti, spojila nás práca. Päť dní sme točili spolu jednu reláciu. Michal je fajn človek a ja, keďže som prajná, mu prajem, aby stretol nejakú ženu,” uviedla kráska, ktorá tým vyvrátila polemiky o tom, že by s účastníkom Svadby na prvý pohľad chodila práve ona.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/mimco07, barborabaluchovaofficial, tvmarkizaofficial