Istého Američana poslali do domova pre seniorov potom, ako nezvládol svoj boj s Alzheimerovou chorobou. V dome však po ňom ostalo niekoľko mačiek, o ktoré sa nemal kto postarať. V prípade jednej z nich zašlo zanedbanie starostlivosti do takých rozmerov, že sa z nej stala doslova príšera.  

Paul Russel, ktorý bol príbuzný starého pána s nevyliečiteľnou chorobou, sa rozhodol, že pôjde skontrolovať jeho dom. Avšak to, čo tam uvidel, naozaj nečakal. V dome ho privítala chlpatá príšera, ktorá vyzerala ako z hororového filmu.

A ako toto monštrum vzniklo? Jedna z mačiek, Hidey, to bez svojho pána znášala naozaj ťažko. Jej srsť sa zlepila tak, že sa jej začali tvoriť škaredé a páchnuce dredy, ktoré jej bránili v pohybe. Výsledok bol naozaj šokujúci a desivý.

Paul odviezol mačku do záchrannej stanice pre zvieratá, kde ju museli celú oholiť. Po odstránení zlepenej srsti sa z chlpatej príšery stalo znova živé a hravé zviera. Paul a jeho manželka sa Hidey ujali a budú robiť všetko preto, aby mala čo najlepší domov.

Foto: Animal Rescue League Shelter &amp

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.