Home office alebo po slovensky ,,práca z domu“ nie je v niektorých prípadoch rozhodne med lízať. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil profesor, ktorý práve poskytoval dôležitý rozhovor pre televíznu stanicu BBC. Uprostred vážneho interview sa mu do pracovne vkradli nečakaní návštevníci a udržať si vážnu tvár sa zrazu stalo nemožným…

Rozhovor o vážnej politickej situácii v Južnej Kórei sa zmenil na paródiu, keď profesor Robert E. Kelly pocítil na vlastnej koži nepredvídané nástrahy rodičovstva. Video, na ktorom do vážnej pracovnej debaty vtrhnú deti, ktoré sa chcú jednoducho hrať s ockom, obletelo a pobavilo celý svet.

„Myslím, že jedno z vašich detí práve vošlo do vašej pracovne,“ snažil sa situáciu zachrániť moderátor zo štúdia. Malé dievčatko sa bezstarostne usadilo vedľa ocka – profesora, no aby toho nebolo málo cez otvorené dvere dnu vtrhlo aj bábätko v lezúňovi, nasledujúc staršiu sestru.

„Ospravedlnte ma, je mi to ľúto,“ ratoval priebeh dôležitého televízneho prenosu profesor. Netajil sa ale tým, že po rodinnej komédii už nevedel udržať vážnu tvár. Medzitým ale už do pracovne priletela aj žena, ktorá sa deti snažila okamžite od otca odtiahnuť. Samozrejme, to sa nezaobišlo bez kriku a plaču, keďže potomkovia nechápali, prečo im tak bráni v nevinnej hre s ockom.

Pobavte sa na videu, ktoré sa stalo hitom internetu a taktiež výstrahou pre všetkých, ktorí pracujú z domu a nezamykajú si dvere svojej pracovne. :)

Zdroj/Video: YouTube