Obľúbená divadelná a televízna herečka Dominika Kavaschová je aktuálne v očakávaní svojho prvého potomka, ktorého na svete privíta už čoskoro aj s oteckom Danielom Fischerom. Energická seriálová aktérka dala kariére na čas zbohom a naplno si užíva obdobie tehotenstva spojené i s rôznymi chuťami. 

Na Instagrame temperamentnej východniarky je vidieť, že si od úst neodoprie nič, načo jej “mlsný jazýček” pomyslí. Prečo aj? Veď teraz jedáva za dvoch.

Ako to býva takmer u každej tehuľky, nadbytočné kilá sa začali odrážať aj na krivkách známej Slovenky, ktorá nosí pod srdcom prvú dcérku. Takéto “radostné” priberanie však, žiaľ, nepríde prirodzené každému. Dominika sa na sociálnych sieťach priznala, že istý muž ju s touto tematikou otravuje takmer na dennom poriadku.

,,Chcem touto cestou ešte pozdraviť môjho veľkého obdivovateľa a fanúšika, ktorý mi pravidelne píše a komentuje fotky, žeby som už mala prestať žrať a trošku sa nad sebou zamyslieť a schudnúť,” hovorí ironicky Kavaschová počas dopĺňania hladiny cukru v tele v podobe ďalšej lahôdky. ,,Lebo on mal kamošky, čo nepribrali ani kilo počas tehotenstva,” pokračuje.

,,Veľmi ma to mrzí, že mu tak znepríjemňujem každý deň. Tak sa posnažím, aby som splnila váš sen o mojom menšom zadku,” Košičanka sľubuje sarkastickým spôsobom neznámemu, ktorému adresovala aj zopár riadkov piesne. Celú reakciu krásnej 31-ročnej budúcej mamičky si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa