Poznáte momenty, keď o niečo poprosíte polovičku, ktorá však napokon svojím skutkom spraví presný opak? A teda namiesto toho, aby ste rozdávali úsmevy a žiarili spokojnosťou, máte chuť zabíjať… Nejako podobne sa prednedávnom cítila manželka istého Nicka.

Jess svojho manžela Nicka pred pár dňami poprosila o malú službu. Chcela od neho, aby si čas stráený doma v kruhu rodiny spestril tým, že vytapetuje obývačku. Ako sa počas uplynulých dní stihla väčšina z nás presvedčiť, karanténa vie ísť pekne na mozog a zatočila aj s nápadmi 32-ročného staviteľa.

Otec dvoch dcér poňal prianie polovičky v poriadne vtipnom duchu. Zadovážil si priblližne 6000 gumených cukríkov, ktoré za pomoci svojich princezien polepil po celej stene. Keď Jess zbadala výsledok 4-hodinovej práce, doslova ju porazilo. Avšak niet sa čomu čudovať – ktorá žena by nedostala infarkt pri pohľade na obľúbenú izbu obloženú sladkými medvedíkmi? Rodinka sa ale po zverejnení videa aspoň preslávila po svete, nakoľko už o jej počine písalo viacero známych magazínov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com | Foto: Facebook/Thesmithyfamily