Mužov odjakživa fascinujú ženské prsia a často vyhlasujú, že keby ich mali, celý deň by si ich obzerali, chytali a stláčali. Viac už fyzika ľudského tela totiž nedovoľuje. Tím maskérok im tento sen na jeden deň splnil a ich reakcie skutočne stoja za to. 

Muži a tá ich posadnutosť prsiami. Na ulici na ne civia, doma ich majú potrebu stále chytať a vôbec sa netaja svojou túžbou môcť si ich aspoň na jeden deň požičať. Skupina chlapov sa rozhodla splniť si svoj celoživotný sen a zverila sa do rúk maskérok. Šikovné dievčatá s použitím make-upu, vypchávok a podprseniek vyčarovali z plochého chlapského hrudníka milé jednotky. Chlapci si dopriali aj ,,relax” v podobe voskovej depilácie na hrudi a boli z toho zjavne nadšení. Milí muži, a teraz si predstavte, ako hovadsky to bolí v oblasti bikín.

Výsledok však stojí za to a zástupcovia drsného pohlavia si tento ženský doplnok veľmi rýchlo zamilovali. I keď (po vzhliadnutí tohoto videa) možno drsné pohlavie nebol ten správny výraz. Veď sa pozrite samé.

Zdroj: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.