Kto by nepoznal mega hit chlapčenskej skupiny O-Zone s názvom Dragostea Din Tei? Pesnička v roku 2004 valcovala všetky európske rádiá i diskotéky, aj keď nikto presne nevedel, čo sa v nej vlastne spieva. Za pesničkou stála kapela O-Zone, ktorá sa skladala z troch nevinných a nie moc štýlových chlapcov. Dan Bălan, Radu Sîrbu a Arsenie Todiraş sa však časom poriadne zmenili a dnes sú z nich takýto fešáci.

Od úspešného a jediného hitu moldavskej skupiny O-Zone prešlo už vyše desať rokov. Kto by si však nepamätal na túto mega skladbu, ktorej videoklip, kde behala trojica mladíkov po krídle lietadla, sa vryl do pamäte snáď každej z nás? Krátko po úspechu sa však kapela rozpadla, no po čase sa z chlapčiatok stali celkom pohľadní muži! Všetci traja sa aj naďalej snažili venovať spevu. Dan vydal vlastné CD, Arsenie sa zúčastnil v Eurovízii a Radu hrá v kapele so svojou ženou.

Dan Bălan

Radu Sîrbu

Arsenie Todiraş

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)