8-ročného Farouka Jamesa Millera sleduje na Instagrame 277 tisíc ľudí, ktorí sa nevedia vynadívať na jeho nevšedný zjav. Iné je to však už v konzervatívnych školských zariadeniach, kde má chlapček červenú – príjmu ho až vtedy, ak sa ostrihá.

Bonnie Green je aktuálne poriadne rozhorčená, v dôsledku čoho sa rozhodla kontaktovať i médiá. Jej 8-ročného synčeka totiž odmietli v nejednej londýnskej škole, kde zamestnancom vadí dĺžka fešákových vlasov, ktoré merajú až 60 centimetrov.

Napriek tomu, že Farouk James Miller je doslova nádherný zjav, ktorý sa vďaka svojmu dlhému kučeravému háru dostal až do modelingu, niektoré školy majú na mulatove vlasy iný názor – pokiaľ sa neprikloní ku krátkemu chlapčenskému strihu, nad jeho prihláškou nebudú ani uvažovať.

Aby sa Farouk so svojou korunou krásy nemusel rozlúčiť, zúfalá mamička zvažuje nad tým, že syna vyhlási za pohlavne neutrálneho. Ešte predtým sa však Bonnie pokúsila spísať petíciu, kde tvrdí, že by sa ľudia nemali súdiť podľa výzoru, ale podľa toho, akí sú. Zároveň uviedla, že jeho súčasná škola je skvelá a chlapcov imidž rešpektuje, no bojí sa o jeho budúcnosť.

Farouk James Miller

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram/faroukjames