Tajomstvo o tom, aké bude pohlavie očakávaného prírastku do moderátorskej rodinky Švajdovcov, je odhalené! Neočakávane a obzvlášť roztomilo prezradil túto dlho utajovanú informáciu syn Zlatice Puškárovej (39) a Patrika Švajdu (44) – malý Leo.

Keď sa v stredu večer, deň po Leových 7. narodeninách, vybrala šťastná rodinka na hokejový zápas Slovan Bratislava – Medveščak Záhreb, vzal moderátor Slavo Jurko situáciu do svojich rúk a malému oslávencovi pred celým štadiónom zablahoželal. Pritom mu položil nečakanú otázku, či bude mať bračeka alebo sestričku. Rozkošný prváčik na ňu pohotovo odpovedal: “Bračeka!”

Pred tisíckami fanúšikov tak prezradil to, čo sa jeho rodičia pokúšali udržať v tajnosti niekoľko mesiacov. „Aj nás to naozaj pobavilo. Leo Stále hovorí, že chce bračeka. Detailnejšie to ale nebudeme komentovať. Určite chápete, že chceme nechať v napätí aj našich najbližších, vyjadrila sa Zlatica.

Nech už je pohlavie dieťatka akékoľvek, podstatné je, nech sa narodí zdravé. To isté si určite prajú aj nastávajúci rodičia a malý veľký braček ☺️

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.