Pán, ktorý nám v jediný deň do roka vie mnohé vyžehliť, ale ak prípravu na naň zanedbáme, aj zavariť. Áno, Valentín. Všade sa píše čím všetkým vieme potešiť my muži vás, dámy. Čo tak pozrieť sa na to z druhej strany? Robíte nám síce radosť už iba tým, že ste a to počas celého roka, ale skúste nás prekvapiť, tiež si to zaslúžime.

 

Romantická večera? Prečo nie

V prvom rade si ujasnime, čo by ste nám mali navariť. Zabudnite raz v roku na sóju, špaldové raw koláčiky a brokolicové prekliatie na tanieri. Ak nemáte doma vegetariána, urobte mäso. Čo je pre muža najkrajším vyjadrením nadradenosti nad inými živočíšnymi druhmi? Krvavý steak! Nebudeme vás nútiť, aby ste ho v takej úprave jedli aj vy, ale nám ho pokojne doprajte, sme lovci, máme to v génoch a tých pár kvapiek krvi zo steaku nám skrátka urobí radosť. Romantika pri sviečkach a vaša príjemná spoločnosť tiež potešia, mnohí z nás sa denne stravujú v prostredí zaplnenom gavaliermi v montérkach s helmami na hlavách a lopatou v ruke.

Adrenalínový zážitok

Sme chlapi a napriek tomu, že je tento deň zameraný na lásku a dvojice, zlým darčekom nie je ani adrenalínový zážitok. Veľmi populárnymi sa stávajú napríklad takzvané escape rooms – miestnosti, kde vás zamknú a musíte sa z nich dostať v časovom limite. Veľmi pôsobivá zábavka aj pre párik. Doprajte nám na chvíľu pocit, že sme vašim agentom nula nula sedem a zachránime vás pred nebezpečím. Doma nás môžete odmeniť ako správneho hrdinu jeho Bond girl, veď vy viete ako na nás. Jediné pravidlo pri tejto aktivite znie: ,,nesnažte sa byť lídrom, on je váš záchranca, aspoň pre ten jeden večer mu skúste do toho nekecať.“ Áno, my vieme, vy máte vždy pravdu, ale teraz nie. :)

couple movie

Film áno, ale žiaden Twilight

Naozaj, ale naozaj žiaden Twilight! Na druhej strane, chcete vidieť 50 Shades? Aj tak sa im nevyhneme, možno ani nechceme, veď príťažlivá študentka a štýlový boháč bude pre nás motiváciou, prečo nie. No chcete nás vyslovene potešiť a obetovať sa? Krstný otec, Pulp fiction, stará klasika z mafiánskeho prostredia! Autá, ženy, zbrane! Áno, áno, to nás baví. Pozrite si film s nami, prineste nám k nemu pohárik whisky (ku Krstnému otcovi aj cigaru) a stanete sa náhle tou najdokonalejšou partnerkou sveta.

Na zozname priorít ste ďaleko pred hrou. Vlastne, na prvej priečke, kde inde :)

Každý z nás je v kútiku duše závodník

Vonku je zima, cesty sú nanič, chápeme, že na okruh nás nevezmete. Zmenšenou formou pretekov môžu byť motokáry. Dobrú dráhu nájdete snáď v každom väčšom meste, väčšinou sú kryté a jazdí sa aj v zime. Napriek mnohým fámam o nešikovnosti žien – vodičiek vedzte, že vás ako súpera nepodceňujeme a nič vám nedarujeme. Keby nám to ale náhodou nevyšlo, buďte charakter a nechajte nás vyhrať. Zas na druhej strane, porazte nás a v cieli vás požiadame o ruku.

Technika, technika

Všetci máme radi technické srandy, ktoré v praktickom živote až tak nevyužijeme, ale sú naozaj tak strašne cool. Solárne nabíjačky na telefóny, usb vysávače, usb hento, usb tamto. Čo fičí cez usb, to nás poteší. Prípadne nejaká hračka na diaľkové ovládanie. Lietadlo? Úúú. V kútiku duše sme stále malí chlapci. Poteší aj robotický vysávač, ktorý nás odbremení od tých fatálne náročných domácich prác, kamera do auta, hocičo do auta. Určite niečo vymyslíte.

Videohra

Čím viac krvi, násilia a áut, tým lepšie. Jednoduché. Preložené do troch písmen, GTA. Presnejšie GTA V, nech sme aktuálni. V takejto hre si prídeme na svoje, na chvíľu vypneme od všetkých povinností, vyventilujeme sa, ponaháňame náhodného chodca, v ktorom budeme vidieť svojho šéfa, zbalíme prostitútku z chodníka, o ktorú by sme v reálnom živote ani bicykel neopreli (skutočne!). Geniálne bude, ak si zahráte s nami, hoci chápeme, že vysedávanie pri videohre a sekanie hláv nie je vždy vaša šálka kávy. Spomínate si na mnohé obrázky z internetu, kde chlap hrá videohru a polonahá partnerka si smutná robí fotku, lebo sa jej nevenuje? Nebojte sa, to sa určite nestane, na zozname priorít ste ďaleko pred hrou. Vlastne, na prvej priečke, kde inde :).