Niektoré rozchody vedia poriadne zabolieť. Poznáte to, vzťah nedopadne podľa vašich predstáv a vy si konečne zložíte ružové okuliare. Alebo ešte horšie, prežívate vrchol zaľúbenosti, no partner nečakane vycúva. Dôvodov na rozchod je veľa, jeden z nich postretol aj mladého muža v tomto videu. Rozzúril sa do takej miery, že cez okno povyhadzoval takmer celý obsah bytu!

Uznávame, po rozchode sa treba zbaviť vecí po vašom ex, no takto extrémne? Tohto chlapa chytil taký amok, že otvoril okno bytu na 8. poschodí a začal nekontrolovateľnou zúrivosťou vyhadzovať všetko, čo bolo na blízku. Alebo žeby to bol zámer a vyhodil predmety, ktorých sa jeho expartnerka čo i len dotkla? Pretože z okna leteli aj úplne absurdné veci, ako práčka a gauč. Celé divadielko bolo sprevádzané výkrikmi a nadávkami, k čomu dopomohol aj alkohol. Netrvalo dlho a 23-ročný muž upútal pozornosť susedov a okoloidúcich, ktorí postávali pod oknami, a dokonca si ho aj natáčali. „Vzala som syna zo škôlky a zrazu sa za našimi chrbtami ozval veľký rachot. Otočila som sa a videla som, ako z paneláku z ôsmeho poschodia letí pohovka,” prezradila jedna zo svedkýň činu.

Nezvyčajný incident prebehol v ruskom meste Čeľabinsk. Podľa portálu MailOnline rozzúrený chlapík, ktorého nebudeme menovať, dostal kopačky od priateľky a toto bola jeho reakcia. Zvláštny spôsob, ako sa so situáciu vyrovnať, nemyslíte? Uškodil totiž len sebe, prišiel o spotrebiče a gauč, takže je otázne, ako bude teraz prať a sledovať televíziu. Navyše, jeho vyčíňanie zastavila až polícia, ktorá si vypočula dôvod rozruchu, no okamžite vykonala test alkoholu v krvi.

Zdroj: Youtube, MailOnline Foto: Youtube