Newyorský plastický chirurg Norman Rowe zverejnil informáciu, že od decembra minulého roka sa dopyt po plastických operáciách bradaviek zvýšil až štvornásobne! Môže za to čokoládová kráska z Barbadosu, ktorej hrudník sa stal predmetom túžob žien z celého sveta!

Ľahnúť si v dnešných časoch pod nôž plastického chirurga nie je nič nezvyčajné a ani estetické zákroky sa už pred verejnosťou netaja tak ako v minulosti. Rovnako ako v každej inej oblasti, aj v plastickej chirurgii sa striedajú rozličné trendy, na základe ktorých stúpa či klesá dopyt po konkrétnych zákrokoch.

Doktor Rowe tvrdí, že ženy majú v posledných mesiacoch záujem najmä o úpravu symetrie bradaviek a myslí si, že zvýšená túžba o tento druh estetickej korekcie je podmienená trendom priehľadných topov nosených bez podprsenky, ako to na verejnosti prezentujú Rihanna, Kendall Jenner či Bella Hadid.

Niet ani najmenších pochýb o tom, že týmto slávnym kráskam vďačia za inšpiráciu mnohé ženy po celom svete, no za zvýšený záujem o služby, a teda aj príjmy, sú im vďační práve plastickí chirurgovia.

Doktor Rowe priznal, že týždenne vykoná podobný zákrok na osemnástich pacientkách, pričom v minulosti išlo týždenne približne o štyri. Podľa jeho slov si v dnešnej dobe ľudia nesmierne potrpia na detaily, a preto už nestačí len samotné zväčšenie poprsia či úprava jeho tvaru, potrebné je doladiť každú jednu ,,chybičku”.

Zdroj: dailymail.com | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.