Speváčka Cheryl Cole a exčlen kapely One Direction Liam Payne prežívajú jedno z najkrajších období života. Z hudobnej dvojice sa totiž už čoskoro stanú pyšní rodičia, no aj napriek vysokému štádiu tehotenstva sa krásna Angličanka pustila do nového projektu. Chce totiž pomáhať ľuďom po celom svete!

33-ročná sympatická hudobníčka začala randiť s Liamom Paynom len minulý rok a aj napriek desaťročnému vekovému rozdielu sa im v súkromnom živote veľmi darí. Svedčí o tom aj fakt, že Cheryl Cole nosí pod srdcom ich spoločného potomka.

Aj napriek tomu, že je speváčka už v pokročilom štádiu tehotenstva, sa nestiahla z očí verejnosti a pustila sa do nového projektu, ktorý má pod palcom prestížna kozmetická spoločnosť L´Oréal a charitatívna organizácia The Prince´s Trust. Brunetka sa spolu s ďalšími štrnástimi celebritami stala jeho ambasádorkou a spoločnými silami chcú podporiť mladých ľudí v ich životoch, kariérach či vzdelávaní. Zároveň poukazujú na to, že každý jeden človek za niečo stojí a práve jeho odlišnosť ho robí krásnym. Všetky prominentné tváre si spoločne zapózovali aj pred objektívom fotoaparátu a Cheryl spomedzi nich najviac vyčnieva. Ako jediná je totiž v požehnanom stave a vďaka rastúcemu brušku na seba púta tcvšetku pozornosť. Budúcej mamičke tehotenstvo pridáva na kráse, no nie? :)

Zdroj/Foto: Instagram, pixelstalk.net | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.