Plastickí chirurgovia žijú hlavne zo ženskej nespokojnosti. Neustála chuť niečo vylepšovať na svojom zovňajšku privádza mnohé ženy k plastickým operáciám. Medzi jednu z najčastejších úprav výzoru patrí práve plastická operácia nosa. 

Plastická operácia nosa je zdĺhavý a často krát veľmi bolestivý zákrok. Nepatrí ani medzi najlacnejšie operácie, čo mnohé ženy odrádza, iné zas nechcú pôsobiť umelo a radšej sa zmieria s miernou nespokojnosťou. Avšak Japonsko prišlo s novou revolučnou technikou, pomocou ktorej už nebudete musieť podstupovať žiadne operácie nosa! Tento “vylepšovák” vás zaručene pobaví.

Dôkazom toho, že Japonci sú schopní vymyslieť naozaj všetko, sú aj tieto nosné zdviháky. Fungujú na jednoduchom princípe- malé dlahy z mäkkého plastu si vložíte do nosných dierok a následne sa nozdry mierne pozdvihnú a špička nosa získa krajší vzhľad. Tento produkt zožal úspech takmer okamžite a ženy z celého sveta za ním šalejú. Podľa značného množstva videí na YouTube sa zdá, že zdvihák nosa naozaj funguje. Avšak my si skutočne nevieme predstaviť chodiť s nejakým kusom plastu v nose celý deň.

Foto: Instagram, Youtube | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.