Každý milujúci jedinec uzná, že zdravá intimita zohráva v partnerskom živote obrovskú rolu. Časy, kedy sa páry spájali len za účelom plodenia potomstva, sú už dávno preč, a my dámy veľmi dobre vieme, aké dôležité je neupadnúť s drahou polovičkou do unavujúceho stereotypu. Práve z toho dôvodu sme si pre vás pripravili niekoľko cenných tipov, ako si život vo dvojici spestriť a okoreniť.

 

Vzájomné masáže

Milovanie nie je len o samotnom akte – predchádza mu, samozrejme, kratšia či dlhšia predohra, aká nemusí vždy prebiehať podľa rovnakého scenára. Prekvapte svojho drahého po náročnom dni v práci večernou masážou. Nie je nutné disponovať špeciálnymi zručnosťami, stačí sa nechať viesť zmyslami a viac či menej jemnými dotykmi prechádzať po partnerovej ubolenej chrbtici, šiji, krku a končatinách.

masáž

Ak sa bojíte, či by ste to zvládli, pokojne sa inšpirujte na internete, kde bezpochyby objavíte množstvo inštruktážnych videí. Pre odvážnejšie páry existujú aj takzvané tantrické masáže, ktorých zakončenie sa môže rovnať pocitom blaha, porovnateľným pri pohlavnom styku. Keď si partnera dokonale zahrejete, určite dôjde medzi obidvomi aktérmi k lepšiemu telesnému uvoľneniu.

Buďte spontánna a zabudnite na stereotyp!

Asi sa väčšina z nás zhodne na tom, že najčastejším miestom spoločných radovánok sa stáva spálňa, prípadne obývačka. Čo tak zahrať sa na spontánnu dračicu, chytiť partnera za ruku a odviesť si ho na úplne nečakané miesto? V domácnosti existuje množstvo variánt, či už ide o kuchynskú linku, stôl, stoličky alebo vaňu v kúpeľni (možno postačí i sprchový kút). Muži milujú ženy, ktoré vedia byť iniciatívne a dávajú im najavo, ako po nich túžia.

Ak vás to nebaví stále robiť len doma, zájdite si autom na tiché a osamotené miesto do prírody, kde máte istotu, že nebudete svojím konaním nikoho pohoršovať. Ak sa nehanbíte, môžete sa navliecť do zvodného odevu či dopriať si hodinku v salóne a polovičku ohúriť neočakávanou premenou vizáže. Cieľ je jasný – vytrhnúť sa aspoň na chvíľu zo zaužívaných zvyklostí, aby ste nenadobudli neželaný pocit, že je to zakaždým len o tom istom.

Nemravné návrhy

Nasledujúce riadky síce nie sú určené pre každú ženu, avšak za pokus to stáť môže. Poniektorým mužom lichotí, keď sa ich partnerky správajú tak trochu zvrhlo a nebránia sa v posteli rôznym experimentom. Ukrývate si pre seba nejakú tajnú túžbu, o akej ste ešte nikdy nikomu nepovedali, lebo sa hanbíte či bojíte reakcie? V láskyplnom a dôvernom zväzku predsa nemá pojem TABU čo hľadať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pritúľte sa pri pozeraní filmu k mužovi a pošepkajte mu do uška niečo „nemravné“ , niečo, čo bežne spolu nerobievate, no vždy ste premýšľali o tom, aké by to asi bolo… Zdôverte sa mu s prianiami, na akých naplnenie čakáte možno aj celé roky. Fantázii sa medze nekladú a pokiaľ sa spoločne dohodnete prekročiť pomyselné hranice, po aké ste ochotní obaja zájsť, nemáte sa čoho obávať.

Relaxačný večer

Túto možnosť nepochybne privítajú obidvaja partneri. Žijeme v nesmierne uponáhľanej dobe plnej neistôt, vypnúť hlavu od starostí sa preto stáva kľúčovou aktivitou pre spríjemnenie spoločných momentov. Vyškrtnite aspoň na jeden večer z diára akékoľvek pravidelné aktivity, vypnite mobily a vyberte sa spolu na romantickú večeru, po ktorej si doprajete horúci kúpeľ s aromatickými sviečkami, morskou soľou a penou do kúpeľa.

Navzájom sa hlaďte, asistujte si pri umývaní celého tela, prípadne sa uvoľnene porozprávajte s pohárikom chutného sektu v ruke. Na samotný akt si ponechajte dostatok času, kedy budete jeden druhého skúmať a objavovať o niečo dlhšie než obvykle. Pre okorenenie si môžete napríklad previazať oči šatkou a ponechať všetko len na dotyky, prípadne stavte na aromatické oleje, alebo čokoľvek, čo vám navodí atmosféru sladkého ničnerobenia a harmónie.

Pozerajte si pri „TOM“ do očí

Veľa zástupcov pánskeho pokolenia sníva o tom, že si budú partnerkinu slasť dosýta vychutnávať napríklad i prostredníctvom hlbokého pohľadu do očí, aký neskončí hanblivo zvesenou hlavou. Priznajme si otvorene, že mnohé ženy častokrát uprednostňujú zatvorené oči alebo milovanie po tme, lebo sa proste za niečo hanbia – a to je presne to, čo mužom až tak neimponuje.

Pokiaľ patríte do spomenutej kategórie aj vy, skúste to aspoň raz zmeniť a uvidíte, čo sa bude diať. Zmocnite sa svojho vyvoleného s neskrývanou túžbou a po celú dobu spoločných „hrátok“ mu hľaďte hlboko do očí. Zároveň nezabúdajte občas nahlas vysloviť, čo by ste si želali, aby s vami urobil, alebo ho veďte chytením za ruku a odvedením ju na to správne miesto… Nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú a medzi partnermi by mala panovať skutočná dôvera, kedy je zatajovanie akýchkoľvek predstáv neprípustné…

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Pexels.com