Prvé jarné dni máme za sebou a pokiaľ ste ich strávili na Slovensku, veľmi dobre viete, že počasie už začína pripomínať leto. To znamená, že ak túžite vyzerať v plavkách ako bohyňa, pričom proces premeny stále odkladáte, je ideálny čas to zmeniť a začať na sebe makať. Navyše vďaka týmto radám od slovenského trénera vám to pôjde o čosi jednoduchšie!

Ruku na srdce – nesnívali ste niekedy o tom, že budete mať vymakané bruško, ako napríklad Dara Rolins? Teda, samozrejme, pokiaľ nie ste fitnesska a netrávite denne niekoľko hodín v posilňovni. Možno práve teraz je ten správny čas, aby ste sa zaťali a povedali si, že to dáte!

Dara Rolins a jej vymakané bruško

Základom toho, aby ste mali ukážkové bruško, je strava a cviky určené práve na formovanie brušného svalstva. Čo a ako cvičiť, vám vo svojom krátkom videu rýchlo a jednoducho vysvetlí fešný slovenský fitnessák a YouTuber Patryk Kmeť, ktorý sa snaží meniť životy ľudí k lepšiemu. Ak sa budete drťať jeho rád, určite tým nič nepokazíte a okrem toho môžete v bikinách skutočne zažiariť! Tak čo, idete do toho? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/dararolins_vermi, depositphotos.com