Vlasy sú korunou krásy každej ženy, no po častom farbení, žehlení a rôznych tepelných úpravách, ostávajú zničené. Napriek tomu, že máte kedykoľvek možnosť ich podstrihnutia a okamžitej regenerácie, nie vždy musíte podstúpiť toto radikálne riešenie. Vaše vlasy môžete oživiť aj jednoduchším spôsobom!

Ženy sú neustále nespokojné s tým, ako vyzerajú a počas celého života túžia po zmene. Už v mladosti začínajú experimentovať s oblečením, make upom a v neposlednom rade aj s vlasmi, ktoré si v mnohých prípadoch zničia na celý život. Taktiež patríte k tým, ktoré dnes túžia, aby boli ich vlasy krásne a zdravé ako predtým? Hovoríte si, že to nie je možné? Mýlite sa! Nechajte sa inšpirovať našou čitateľkou Alenou, ktorá si prešla už niekoľkými zmenami: ,,Vlasy si intenzívne farbím už 8 rokov a moja hriva prešla viacerými farebnými odtieňmi. Keďže ich mám husté a dlhé, najhoršie vyzerajú končeky. Samozrejme, že si ich dávam často podstrihávať, avšak táto starostlivosť rozhodne nestačí. Ak si aj vy kupujete drahé oleje, ktoré vám vlasy aj tak nevylepšia, tak ako som to robila pred časom aj ja, poradím vám. Nerobte to! Stačí, ak vyskúšate panenský kokosový olej, ktorý vaše vlasy regeneruje a dodá im prirodzený lesk.”

Týmto univerzálnym zázrakom, ktorý môžete použiť na varenie, starostlivosť o pleť či na bielenie zubov, môžete pomôcť rozštiepaným končekom. Panenský kokosový olej šetrne čistí vaše vlasy, stará sa o ich výživu a ochranu. Stačí, ak si ho votriete do vlasov a necháte pár hodín, alebo aj celú noc, pôsobiť. Následne si ich dôkladne umyjete´šampónom, použijete kondicionér a už po prvom nanesení budete vidieť rozdiel. Je to ozajstný zázrak prírody.

Autor: Alena

Foto: Pinterest