Meno Cindy Crawford netreba snáď nijak zvlášť predstavovať – svetoznáma hviezda prerazila vo svete šoubiznisu nielen ako topmodelka, ale tiež ako moderátorka či herečka. Dnes má kráska už po 50-tke, no napriek tomu stále oslňuje dokonalým vzhľadom. A aké je jej tajomstvo pre štíhle a pevné bruško?

Slávna ikona bola v minulosti jednou z najuznávanejších popredných modeliek, ktorej tvár v reklamách znamenala jasnú záruku skvelej propagácie. Dnes už 53-ročná Cindy sa síce modelingu aktívne nevenuje, no na staroslivosť o telo a pravidelné cvičenie stále nezanevrela.

cindy crawford

V dávnejšom rozhovore pre zahraničný magazín The Cute tmavovláska zdôraznila prospešnosť striedania silových cvičení s kardio cvičením, pričom najčastejšie si chodí buď zabehať, zaskákať na trampolíne alebo sa viackrát prebehne po schodoch.

Jednoduchý cvik pre krásne bruško do plaviek

Najnovšie ale kráska na sociálnej sieti odhalila super účinný trik, vďaka ktorému sa rýchlo a efektívne dopracujete k plochému a vymakanému brušku nielen na leto. Jedná sa o nenáročný pohyb, aký môžete pokojne vykonávať aj v pohodlí domova, prípadne na terase.

Potrebujete na to len lavičku a nejaký predmet, ktorý poslúži ako závažie. Potom len vystupujete nohami na lavičku a zároveň daný predmet dvíhate nad hlavu – pri tomto pohybe sa posilňujú všetky brušné svaly a zároveň sa trénuje skvelá koordinácia. Presný postup od Cindy Crawford si môžete pozrieť vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/cindycrawford, The Cute | Foto: Instagram/cindycrawford, streamable.com