Silvia Kucherenko… Keď začujete toto meno, prvé, čo sa vám zrejme vybaví v mysli, sú určite jej obrovské a charakteristické pery. Dámy, ak sa vám náhodou páčia, zbystrite pozornosť, teraz ich môžete získať aj vy!

Hovorí sa, že prirodzená krása je tá najpríťažlivejšia, no kontroverzná hviezda slovenskej scény, Silvia Kucherenko, by o tom mohla hovoriť svoje. V letných mesiacoch sa do popredia dostala jedinečnými videami, v ktorých tvrdila, že jej pery sú prirodzené a neprešli žiadnymi úpravami. Vraj si ich len potiera cibuľou. :) Ak ste so zeleninovou nádejou okamžite utekali do obchodu, aby ste si mohli ústočká poctivo potierať “voňavým zázrakom”, sklameme vás. Nezaberie to! Silvia konečne priznala, že všetko myslela len ironicky a svoje pery prenecháva rukám odborníkov. Dokonca je taká veľkorysá, že sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame chce podeliť aj s miestom, kde jej ich urobili. Stačí, keď jej napíšete správu a ona vám odpíše presné inštrukcie.

Človek by ani neveril, koľko slovenských žien túži po výzore kačice. Aj keď sa hovorí, že práve my sme tie najkrajšie devy na svete, Kucherenko sa sťažuje, že ju zaplavili stovky správ, a dokonca na ne nestíha reagovať! Ak teda túžite po “krásne” plných perách, neváhajte a kontaktujte ju aj vy.

 

 

 

Zdroj/Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.