Eva Máziková, žena s neuhasínajúcou energiou, ktorú poznáme predovšetkým ako showmanku, speváčku, ale aj herečku. Nedávno excelovala v súťaži “Tvoja tvár znie povedome” a my priznávame, že v kostýme Stevena Tylera, sa nám páčila najviac. O tom, že Eva je uragán, niet žiadnych pochýb, nás ale zaujala jej webová stránka, kde sa ponúka ako tovar.

Áno, aj zlá relama je reklama, ale toto nás trochu pobavilo. Ak oslavujete narodeniny, poprípade sa chystá nejaký event, tou najlepšou voľbou je práve Eva, ktorá z každej nudnej párty urobí čoro – moro.

Zaspieva, čo to nahovorí, ale najmä predvedie super show, ktorá napraví náladu každému z vás. Okrem toho vám môže pomôcť v podnikaní. Nielen Kardashianky môžu propagovať produkty. :D Nuž, proti gustu žiaden dišputát. Ak neviete čo starkej na narodeniny, nechajte sa inšpirovať.

 

Foto: Instagram, evamazikova.sk, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.