Leto pri mori, zima na horách a okrem toho každý deň strávený v luxuse. Život podnikateľa Andyho Scotta je priam dokonalý, k úplnému šťastiu mu už chýba len žena, s ktorou by si mohol všetky tieto radosti užívať. 41-ročný sympaťák si tak hľadá spriaznenú dušu, avšak jeho vyvolená musí spĺňať jednu podmienku.

Andy Scott, majiteľ investičnej spoločnosti REL Capital, sa rozhodol, že chce dať v 41 rokoch úspešnú kariéru bokom a namiesto jej budovania sa venovať rodine. Po tom, ako totiž absolvoval hypnoterapiu, si uvedomil, že keď bude ležať na cintoríne, nikoho nebude zaujímať, že je na ňom najbohatší.

Osamelý Angličan, ktorého odhadovaný majetok sa pohybuje pri sume 3O miliónov eur, by rád našiel spriaznenú dušu, užívajúcu si spolu s ním letné plavby loďou na Stredozemnom mori a zimné lyžovačky v Alpách. Majiteľ niekoľkých luxusných víl v Londýne a na juhu Francúzska, Rolls Royce, jachty či súkromného lietadla však nehľadá nikoho, kto by sa na ňom vyslovene priživoval. Andy túži po sebestačnej dáme, ktorú by nemusel hneď od začiatku vzťahu finančne podporovať – ak by prestala pracovať, zmenilo by to vraj dynamiku a rovnocennosť vo vzťahu, avšak nie k lepšiemu.

Bývalý priateľ Liz McClarnon z dievčenskej skupiny Atomic Kitten je tak podľa svojich slov po rokoch makania konečne pripravený založiť si rodinu. Tak čo, ozvete sa tomuto podnikateľovi? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Andy Scott