Boháčka Carmen Geiss je doslova posadnutá svojimi pestovanými blond vlasmi. Ani epizóda reality show zo života milionárskej rodinky sa nezaobišla bez návštevy kaderníckeho salóna. Teraz sa ale Carmen na sociálnej sieti podelila so svojím veľkým tajomstvom, vďaka ktorému získate šmrnc ako monacká krásavica do dvoch minút!

Carmen už zrejme omrzelo vysedávanie v kaderníckom kresle. Deti jej rastú ako z vody a keď chce s aktívnou rodinou držať krok, niekedy musí návštevu hairstylistu oželieť. I napriek tomu si však dopraje pestovaný glamour look aj na lyžiarskom svahu. Krásne lokne teraz môžete podľa jednoduchého návodu dosiahnuť aj vy.

Stačí ak do vlhkých vlasov votriete penové tužidlo a vlasy na noc zapletiete do vrkočov. Carmen zvolila vrkoče na štýl Kardashianiek, ktoré majú dokonca aj tú výhodu, že ich môžete pred rozpletením pár dní nosiť a stále budete štýlová. Po rozpustení trendového účesu stačí hrivu v predklone jemne rozčesať prstami, prípadne prestriekať lakom na vlasy. Za pár minút sa môžete pýšiť luxusnými vlasmi, za ktoré sa nehanbí ani známa boháčka.

Ako na vrkoče à la Kardashianky?

Zdroj: instagram | Video: instagram, YouTube | Foto: facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.