Ženy sú krásne! Mužom neuniknú ich dlhé nohy, ploché brušká, pevné prsia, nevinné úsmevy, ale je to ozaj všetko? Koľko žien je fyzicky krásnych, ale napriek tomu ich muži k sebe nepustia. Tu sú dôvody.

Muži v prvom rade nemajú radi ženy, ktoré, ľudovo povedané, dajú každému. Ženy si myslia, najmä tie, ktoré neboli rozumovo obdarené, že muži od nich chcú v prvom rade pohlavný styk. Avšak, mýlia sa. Muži nechcú ženy, ktoré pred nimi len tak ľahko roztiahnu nohy. Muž chce ženu, ktorú musí dobýjať a ktorá sa len tak ľahko dobyť nedá. Ak za to žena stojí, muž si počká, kým mu otvorí svoje brány. Naopak, ak je žena ľahkou korisťou, muž zuteká, ak má rozum, alebo využije svoju šancu na intímnosti a potom ju nechá. Takže, milé ženy, ak chcete, aby vás muž nebral na ľahkú váhu, ukážte, že nie ste ľahkou obeťou a žiadajte od neho trpezlivosť. Ak vás má úprimne rád, tak s radosťou počká.

Žena môže byť akokoľvek krásna, ale keď má v ústach cigaretu, v mojich očiach jej atraktivita výrazne klesne. Bozkávať ženu, ktorá je fajčiarkou, je ako bozkávať popolník. Máloktorý muž túži po žene, ktorá fajčí ako starý kamionista.

smoking woman

Nadávky. Ústa ženy môžu byť akokoľvek pekné, ale keď z nich vychádzajú nadávky ako z väzenskej cely, tak to muža odradí. Nie nadarmo sa hovorí, že kedysi ženy varili ako ich babky a dnes nadávajú ako ich dedkovia. Osobne si však myslím, že nadávky nepatria do úst žiadneho pohlavia. Je smutné, že dnešná spoločnosť si myslí, že muž môže striedať partnerky ako na bežiacom páse, fajčiť, opíjať sa a nadávať, ale žena musí byť milá a poslušná. Nadávky sú hnusné bez ohľadu na to, či vyšli z úst muža alebo ženy.

angry woman

Muži k sebe nepustia ani ženy, ktoré holdujú alkoholu. Výskumy ukázali, že stále viac mladých ľudí má skúsenosti s alkoholom. Kým chlapci sú na tom viac-menej rovnako už dlhé roky, u dievčat je iný trend – popularita alkoholu u nich prudko narastá. Ženy, ktoré pijú, sú pre muža neatraktívne. Navyše, opitá žena je často ľahkou korisťou pre muža, ktorý hľadá iba súlož. Ak si dá žena pohárik, je to fajn, lebo v našej slovanskej kultúre je alkohol akceptovaný, ako napríklad v moslimských krajinách vodná fajka alebo v Holandsku cigareta s marihuanou, ale pozerať sa na opitú ženu, ktorá ledva stojí na nohách, to každého rozumného muža odradí. Ak však žena túži po blbcovi, ktorý ju chce iba uloviť a potom odhodiť, ak sa opije, jej šanca takého chlapa nájsť, výrazne narastie.

beer drinking woman

Neviem či je to ozaj tak, ale všímam si, že čím je žena fyzicky krajšia, tým menej toho v hlave má. Naozaj platí úmera PEKNÉ TELO – PRÁZDNA HLAVA? Máloktorý muž chce ženu, ktorá nemá vlastný názor, ktorá nemá záľuby, s ktorou sa nemôže porozprávať aj o vážnych témach, ktorá nerozumie jeho vtipom a pod. Muži chcú ženy, ktoré sú osobnosťami. Čo z toho, že žena má telo ako bohyňa a tvár ako bábika, keď v hlave toho veľa nemá?

jessica simpson

To, čo odradí muža na žene je aj to, ak je nudná. Žiadneho chlapa nebaví sedieť doma. Už od dávnej histórie sú muži aktívnejší a akčnejší ako nežnejšie pohlavie. Chcú ísť von, športovať, cestovať, súložiť, netúžia proste po nudnej žene, ktorej stačí sedieť doma na zadku. Práve nuda je podľa psychológov jednou z najčastejších vrahýň každého vzťahu. Takže, zatočme s ňou, žime aktívne a náš vzťah má šancu vydržať dlho.

boring woman

Obrázky: becomingengaged.com, newhealthguide.org, profitalist.com, christahughes.net, mtv.com, onetorontoplumbing.com