Nie každá z vás má to šťastie, aby dokázala dokonale ovládať svoje telo, niektoré dokonca nezažili ani orgazmus. Existuje však skupina žien, ktorá robí svojich partnerov skutočne šťastnými. Chcete do nej patriť aj vy? Poradíme vám, ako na to.

 

Prečo to muži milujú?

Orgazmus, ktorý sa nedá predstierať – to je tzv. ženská fontána, ženský výstrek alebo ženská ejakuácia. Pre muža je to nezabudnuteľný zážitok, pretože vie, že ho žena nedokáže predstierať, jednoducho ho musí prežiť. Hlasné kričanie a tvárenie sa, že práve prežívate ten najlepší orgazmus svojho života je tiež krásne, no muž si nikdy nemôže byť istý, že ho žena naozaj prežíva a nerobí to iba ,,naoko”. Ak mu ale svoju rozkoš ukážete, nezabudne na to!

605

Ako na to?

Jednoducho! Nechajte sa uniesť a uvoľnite sa. Dovoľte mu, nech si s vami robí, čo chce a vy si to proste užívajte. Dosiahnutie samotného orgazmu však nie je pre niektoré ženy jednoduché, no tak ako všetko, aj toto chce tréning. Robte to často, robte to rady. Dôležité je, aby ste sa úplne odosobnili a uvoľnili.

Nie je to moč, čo zo ženy strieka!

Predstava, že sa žena od rozkoše ,,pociká”, je pre niektorých chlapov, no možno aj pre samotné ženy, nechutná. Nie je to však moč, čo zo ženy strieka. Pri milovaní síce možno máte pocit močenia, no je to kvôli naplneniu tzv. ,,skeneho žliaz” ejakulátom. Tieto žľazy sa naplnia vždy, no nie vždy sa dostanú aj von, a teda nedôjde k výstreku. Stane sa tak vtedy, ak sa žena snaží pocit močenia ,,potlačiť”, sťahuje svalstvo, a teda nie je dostatočne uvoľnená. TOTO JE ZÁSADNÁ CHYBA! Žena sa musí počas milovania úplne odosobniť. Ak máte počas styku pocit, že musíte ísť na toaletu, všetko je na dobrej ceste. V tomto momente treba podporiť partnera a povedať mu, čo má robiť, čo vás vzrušuje. Či to máte rady jazykom, prstami alebo celou rukou, je to jedno. To, čo robí, vás musí vzrušovať a páčiť sa vám to. Nebojte sa o tom s partnerom porozprávať, potešenie z toho predsa budete mať obaja.

Dobrá rada na záver

Ak ste sa rozhodli, že chcete tento jedinečný zážitok vyskúšať, držíme vám palce. Nezúfajte, ak sa vám to nepodarí na prvýkrát, šťastie treba skúšať neustále. Kúpte si igelit alebo inú nepremokavú látku a dajte si ju pod seba, posteľ sa predsa len suší dlhšie. :)

Foto: femina.hu, feedstripes.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chalana, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.