Očarujúca tanečníčka Ivana Gáborík sa rozhodne môže pochváliť postavičkou, k akej by sa túžila dopracovať nejedna žena. Za štíhlymi krivkami a vymakaným telom však stojí dlhodobá a neutíchajúca snaha prispôsobiť svoj životný štýl zdravým návykom. Čo teda ženám takto pred nástupom letnej sezóny radí Ivana?

Manželka slávneho hokejistu v prvom rade zdôrazňuje, aby sa dámy naučili hlavne nevzdávať sa a vytrvať. Každá z nás si musí jasne stanoviť cieľ a držať sa ho dlhodobo, inak by boli výsledky tiež len chvíľkové.

Ivana Gaborik

,,Snažím sa jesť zdravo celoročne, ale ak si telo vypýta pauzu, nemám problém mu ju dopriať. A to sa týka aj cvičenia. Ale všeobecne sa cítim lepšie a mám viac energie pri zdravom životnom štýle,” zdôverila sa Ivana pre portál Feminity.sk. Profesionálna tanečníčka je zástancom najmä aktívneho pohybu a zdravého stravovania, ktorého sa podľa nej treba držať 365 dní v roku.

Tipy pre krajšiu figúru

Atraktívna plavovláska tiež prezradila, že si spoločne s drahou polovičkou pravidelne doprajú prechádzky po čerstvom vzduchu či beh, ktorí si obaja zamilovali. Ivanka vraj neholduje spôsobom chudnutia, ako je detox, nakoľko ju ani vlastné skúsenosti v tomto smere neohúrili.

Ivana Gaborik

Okrem cvičenia či celoročne upraveného jedálnička známa podnikateľka apeluje aj na potrebu raňajok. Prvé jedlo dňa je podľa jej názoru úplná nevyhnutnosť, ktorá pomáha rozbehnúť metabolizmus a naštartovať deň tým správnym smerom. Každé ráno tak na jej stole nechýbajú pokrmy, ako napríklad avokádo, reďkovka, toast či citrónová šťava.

Kráska tiež odporúča, aby ste si pred kvalitnými raňajkami dopriali aspoň krátky beh. Čo sa týka kávy, tú by ste podľa nej mali v letných mesiacoch obmedziť, nakoľko kofeín zadržiava vodu v organizme. Ak sa teda žena striktne a dlhodobo drží aspoň základných pravidiel, postupne sa pozitívne efekty určite odzrkadlia aj na postave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

vana Gaborik

Zdroj: Feminity.sk | Foto: Instagram/iversanns