Za posledné roky nám síce televízie priniesli množstvo speváckych šou, no väčšina účastníkov zapadla prachom. To sa ale rozhodne nedá povedať o krásnej Claudii, ktorá spolu s Ricoom obsadila druhé miesto v slovenskom X Factore a dokonca prvé v tom maďarkom. Pred pár dňami totiž diva so zlatom v hrdle vydala ďalší vydarený song.

Po tanečnej pecke Len ona, ktorú pred tromi mesiacmi vydala Claudia v spolupráci s raperom Kalim, obľúbená speváčka spomalila a predstavila fanúšikom novinku o nešťastnej láske s názvom Chcem byť s ním. V nej sa určite nájde aj mnoho z vás.

,,Text je o žene, ktorá žije v nešťastnom vzťahu, kde si ju muž neváži a nevenuje jej pozornosť. Ona chce byť znova šťastná, byť milovaná, chce znova lietať, vie, že všetci môžu byť znova šťastní, aj keď každý zvlášť,” prezradil nám posolstvo skladby Claudiin manažér Miroslav Čimo, ktorý je zároveň aj jeden z autorov textu. V druhej slohe priložil ruku k dielu známy spevák Mišo Biely, pričom o hudbu sa postarali producenti Martin Kocián a Peter Pann.

Chcem byť s ním je druhým singlom z Claudiinho debutového sólového albumu, ktorého text, príjemná melódia a nákazlivý refrén chytí za srdce každú romantickejšiu dušu. Musíme uznať, že čiernovláskina novinka je rozhodne trefa do čierneho!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: YouTube, Facebook/Claudia Love