V britskom Staffordshire sa odohral otrasný prípad, ktorého sa dopustil podnapitý pár. Pri tom, ako totiž dvojica zatúžila po posteľných radovánkach, ju neustále vyrušoval plač prítomného synčeka. Namiesto toho, aby ho ale rodičia utíšili, spravili ohavnosť najhrubšieho zrna.

Po tom, ako sa Luke Morgan so svojou partnerkou Emmou Cole potužili alkoholom, premohli ich chúťky na pohlavný styk. Vedľa dvojice však po celý čas ležal v postieľke jej 9-týždňový synček, ktorý žalostne plakal.

Chlapčekovi rodičia sa situáciu rozhodli poriešiť po svojom – polámali mu rebrá, pohrýzli ho a nakoniec udusili. Situáciu polícii opísali susedia, ktorí tvrdia, že sa na tomto ohavnom čine vrahovia spoločne dohodli. Luke dokonca ešte utrúsil, že je rád, že sanitka prišla až hodinu po zavolaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Trest, ktorý súd páriku vymeral, vás zrejme šokuje – žena si vraj vo väzení posedí len päť rokov a muž osem. Napriek tomu sú však starí rodičia dnes už mŕtveho vnúčika radi, že sú vinníci potrestaní. Ako sa ale vyjadrili, strata chlapčeka bola najhoršou správou ich života.

Zdroj: bbc.com | Foto: YouTube