Niektoré dámy, bažiace za umelým výzorom, už nevedia čo od radosti. Star Delguidice si zaumienila, že chce mať zadok veľký a guľatý ako známa ikona Kim Kardashian, a tak podstúpila operáciu, pri ktorej jej chirurgovia do pozadia voperovali implantáty. Teraz však hviezdička hľadá niekoho, kto jej spackanú riťku opraví.

Okrem liposukcie, vylepšenia pŕs, nosa, čeľuste, bradaviek, pier, obočia či mihalníc má Star Delguidice vytuningovaný aj zadok, ktorý zrejme u nikoho ani zďaleka nespĺňa predstavu o peknom ženskom pozadí. 33-ročnej Britke totiž lekári na základe jej požiadaviek vložili do sedacej časti implantáty dvakrát väčšie, než je odporúčaná veľkosť, a tuk z jej stehien, paží a brucha.

So zákrokom bola vyznávačka umelého vzhľadu, ktorá doňho od 17-tich rokov vrazila približne 200 tisíc libier (220 tisíc eur), spočiatku spokojná, no po čase sa jej začal nový zadok zlievať do spodnej časti. Aktuálne tak Stacey, čo je brunetkine pravé meno, vyzerá, akoby nosila nonstop plienku, a to po vyzlečení nohavíc vôbec atraktívne nepôsobí.

Star Delguidice teraz hľadá niekoho, kto by jej vedel dať pozadie do poriadku. A ak by ste si mysleli, že sa z tejto negatívnej skúsenosti, ktorú už zažila aj pri zväčšení pier, poučí, omyl – o pár mesiacov chce Angličanka absolvovať ďalšiu plastiku v hodnote 5000 libier, tentokrát zabezpečujúcu, ako sama povedala, dokonale úzku Barbie vagínu.

Foto zadku Star Delguidice si môžete pozrieť — TU —-

Stacey pred plastikami
V minulosti sa o Star Delguidice písala aj v súvislosti s jej spackanými perami

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter, YouTube