Vyzerá to tak, že Selena Gomez si s heslom na instagramovom profile príliš veľkú hlavu nerobila. Doplatila na to a 28. augusta si hackeri urobili nechutný kanadský žartík na účet jej exfrajera Justina Biebera. Fanúšikovia Jeleny sa možno na chvíľu potešili, no každému ihneď došlo, že toto nie je „skutočná“ vec. Pre dvoch bývalých holúbkov to však nebol najlepší štart do nového týždňa.

 

Ten trápny moment

Správnemu fanúšikovi (ale aj nefanúšikovi) sú pikantné fotky Justina dobre známe, keďže, priznajme si, boli asi na každej možnej internetovej stránke po celom svete. Pochádzajú z Bora Bora, kde dovolenkoval v októbri 2015 a naivne si myslel, že aj keď je jednou z najsledovanejších tvárí planéty, môže si dovoliť pár minút voľnosti. Bohužiaľ, nemohol. Alebo to bol zámer?

selene hackeri naburali instagram

Jeleny sa nezbavíš

Jedno štastie súčasnej frajerky The Weeknda bolo, že len zopár vyvolených zo 125 miliónov followerov stihlo uvidieť inkriminovaný príspevok. Popis pod ním bol v zmysle: „Pozrite na toho malého nemravného hlupáčika,“ s niekoľkými smajlíkmi. Fotky boli veľmi rýchlo vymazané a Selenin profil je už opäť v plnej prevádzke. Zaujímalo by nás, či sa po tejto trápnej situácii dvaja zainteresovaní expartneri kontaktovali alebo nie. Hmmmm, a snáď si už Sel dala poriadne nepriestrelné heslo. :)

nahe fotky Justina Biebera na instagrame Seleny Gomez

jelena hackeri Selene naburali instagram

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram