Byť slávnou je snom mnohých žiech. Najjednoduchšou cestou k úspechu sú sociálne siete, na ktorých vás môže sledovať množstvo ľudí z celého sveta. Túžba za slávou sa však mladej letuške stala osudnou. Dnes sa na nej smeje celý svet.

Mladá letuška Louktarn Ticha túžila po sláve a tak sa rozhodla, že svoje fotky tak “trošičku” poupravuje. Ruku na srdce, ktorá z vás občas nepoužije nejaký filter alebo miernu retuš na problematickú pleť? Ale čo je veľa, to je veľa! Toto žieňa sa chopilo úplne inej úlohy. Svoju postavu vsúvala do krásnych turistických destinácií.

Je predsa letuška, kto by pochyboval o ich nepravosti? Jedého dňa však prišiel na psa mráz a podvodníčka bola prichytená pri čine. Fínska ambasáda v Bangkoku zverejnila na svojej facebookovej stránke status s fotografiou, kde uviedli, že pravou autorkou snímku polárnej žiary v Laponsku je Tiina Törmänen.

Po prevalení tohto incidentu sa Louktarn Ticha totálne strápnila a svoj Instagramový účet so 150 000 sledovateľmi zrušila. Dnes sa z nej smeje celý svet a jej ostali iba oči pre plač.

Foto: Instagram