Farma 12 spojila dve osamelé srdcia Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana, medzi ktorými to počas ich pôsobenia na statku vyzeralo naozaj vážne. Dvojica sa dokonca pred zrakom celého národa niekoľkokrát neubránila ani intímnostiam. Pár týždňov po skončení šou sa však ich láska stala minulosťou.

Sára a Erik sa oficiálne rozišli na silvestrovskej žúrke u ich spoločného kamaráta z Farmy Lukáša Stanislava, o čom obaja informovali na svojich sociálnych sieťach. Podľa prvotných vyjadrení sa zdalo, že si povedali zbohom v priateľskom duchu, no krátko nato sa situácia vyostrila.

sára erik farma

,,Neviem, kto sa rozišiel na Vianoce, snáď si ma na silvestrovskú chatu nevolala len kvôli followerom a videjkám? Na Nový rok spíme spolu, na druhý deň Ťa už kláti druhý,” napísal východniar na Instagram po tom, čo jeho expriateľka zverejnila video, v ktorom hovorí, že bola iniciátorkou rozchodu ona. ,,Proste ja som zmenila veľmi myslenie od Farmy a ako som proste vypadla, už vtedy som cítila, že proste ja vo svojom živote teraz chlapa nechcem, pretože nastavila som sa viac na sebalásku,” uvádza Sára.

Práve o mužovi, s ktorým mala farmárska dračica sráviť noc, sa teraz známy bulvárny plátok zmienil, že je Sárin nový priateľ. Informácia sa, samozrejme, ihneď dostala i k bývalým frajerom – tí následne poskytli na Instagrame svoje vyjadrenia, pričom každé sa nieslo v inom duchu. ,,Aj vám prajem krásny začiatok týždňa,” napísal Erik s vyrehotajúcimi smajlíkmi ku článku o údajne novom vzťahu jeho expolovičky, čo by mohlo značiť, že vie o tom niečo viac.

Čo na to Sára?

,,Vyšiel ráno článok a iba by som chcela k tomu povedala toľko, že rada by som sa zoznámila s mojím novým frajerom, pretože žiadneho nemám,” stručne ozrejmila atraktívna fitnesska, ktorá je podľa svojich slov stále single.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova, erikzahorjan_official