Internet sa baví na tragikomickom príbehu z amerického mestečka Kansas City. Hlavnou postavou tejto story je nešťastný manžel, ktorý sa chcel vyhnúť svojej manželke. John vylúpil banku dúfajúc, že ho zavrú do väzenia. S jednou vecou ale rozhodne nepočítal!

70-ročný John Ripple sa ešte na jeseň minulého roku pohádal s manželkou a hádka vyvrcholila jeho zúfalým činom. Muž odišiel z domu do neďalekej banky, ktorú vylúpil. Keď však dostal pod hrozbou násilia peniaze, neodišiel. Sadol si v banke a čakal na privolaných zástupcov polície. Počas vyšetrovania sa John priznal, že banku vylúpil preto, aby ušiel pred svojou manželkou.

Nešťastný manžel však dostal od amerického súdnictva tvrdú ranu pod pás. Hrozili mu síce tri roky odňatia slobody, ale súd ho napokon odsúdil len na 50 hodín verejnoprospešných prác, dostal trojročnú podmienku a čo je najhoršie, šesť mesiacov domáceho väzenia! Nuž, John Ripple je príkladom toho, že ani ten najrafinovanejší plán sa niekedy nemusí podariť. :D

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Facebook, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)