Adela a Viktor Vinczeovci sú manželia už dva roky, pričom rozhodne patria medzi najkrajšie a najharmonickejšie páry slovenského šoubiznisu. A to zrejme niektorým ľuďom leží v žalúdku, ako aj istej Sare, ktorá na Instagrame sympatického moderátora obvinila z toho, že je gay.

Po tom, ako sa na verejnosti prevalila informácia, že sa z Adely Banášovej a Viktora Vinczeho stal pár, všetci nad ich vzťahom krútili hlavami, nakoľko je moderátor markizáckeho spravodajstva od blondínky o 11 rokov mladší.

Viktor Adela Vinczeovci

Pár mesiacov nato prišli zásnuby a následne svadba. Toto turbulentné napredovanie tak v ľuďoch vyvolávalo dojem, že sa chce Viktor na Adele nabaliť či ako sa najnovšie ukázalo – zakryť, že je gay.

Napriek tomu, že dvojica dokázala, že jej láska je úprimná, stále sa medzi nami nájdu takí, ktorí si do Vinczeovcov potrebujú rýpnuť. ,,Všetci vieme, že si si zobral Adelu len preto, aby si ľudia nemysleli, že si gay,” napísala Viktorovi do súkromnej správy istá Sara. Kým iní muži by možno na takéto tvrdé obvinenie zareagovali vulgárne, Viktor neostal svojej povesti inteligentného gentlemana nič dlžný a slečnu odbil s gráciou a zároveň humorom jemu vlastným.

,,Presne tak. A pritom si si nevšimla, že ona je chlap. Takže som vás prekabátil a ešte mám aj pravú lásku pre seba,” prekvapivo odpísal Vincze, pričom k svojim slovám dodal aj srdiečko. Viktor, tlieskame ti!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vinczeovci

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze